on-line rezervace

Ve spolupráci s pedagogy organizujeme týdenní výjezdní lyžařské kurzy pro děti z mateřských škol, základních a středních škol, školní družiny a kolektivy. Děti v doprovodu svých učitelů absolvují celkem 5× 2 hodiny/dopoledne nebo odpoledne, vždy v době mezi 8:00 a 16:00, od pondělí do pátku.
Na období jarních prázdnin nabízíme příměstské tábory se zaměřením na výuku lyžování.
Na období letních prázdnin 2019 nabízíme tématické příměstské tábory s možností autobusové dopravy z nádraží Svinov a zastávky Vřesinské až k nám do areálu a zpět. Pro děti ve věku od 5 do 15 let. Od pondělí do pátku, vždy v době mezi 8:00 a 16:00 máme připraven nabitý program.
Z pohádky do pohádky pro všechny milovníky animovaných pohádek
Záhada Klondyku pro všechny mladé Sherlocky
Věda je zábava pro všechny zvídavce a vědátory
Superhrdinové a superhrdinky pro všechny, kteří chtějí zachránit svět

10. ročník bláznivé jízdy dlouhé více než 2500 km, přes 8 zemí za 5 dní, pod názvem „Carbage Run“ projíždí letos přes Českou republiku a Slovensko.
3. července 2018, poprvé v historii této rally v České republice, Carbage Run kempuje na Vaňkově kopci, odkud se přesouvá 4. července do maďarského Gyoru přes Slovensko.

Co je na této rally tak unikátní?
Hodnota zúčastněných vozidel přesahovat 500 EURO (kromě dekorací).
Protože dosud ještě nikdy na žádné jiné rally nebylo pohromadě tak velké množství dekorovaných vozů, připravuje sa z této akce i zápis do Guinessovy knihy rekordů.