on-line rezervace

Ve spolupráci s pedagogy organizujeme týdenní výjezdní lyžařské kurzy pro děti z mateřských škol, základních a středních škol, školní družiny a kolektivy. Děti v doprovodu svých učitelů absolvují celkem 5× 2 hodiny/dopoledne nebo odpoledne, vždy v době mezi 8:00 a 16:00, od pondělí do pátku.
Na období jarních prázdnin nabízíme příměstské tábory se zaměřením na výuku lyžování.
Na období letních prázdnin 2019 nabízíme tématické příměstské tábory s možností autobusové dopravy z nádraží Svinov a zastávky Vřesinské až k nám do areálu a zpět. Pro děti ve věku od 5 do 15 let. Od pondělí do pátku, vždy v době mezi 8:00 a 16:00 máme připraven nabitý program.
Z pohádky do pohádky pro všechny milovníky animovaných pohádek
Záhada Klondyku pro všechny mladé Sherlocky
Věda je zábava pro všechny zvídavce a vědátory
Superhrdinové a superhrdinky pro všechny, kteří chtějí zachránit svět

ON-LINE REZERVACE je v provozu

Vážení rodiče, byl spuštěn on-line rezervační systém k registraci vašich dětí do lyžařských kurzů pro školy a školky na zimní sezónu 2018/2019.

BLIŽŠÍ INFORMACE O LYŽAŘSKÉM KURZU >

Podmínkou pro rezervaci je, že vaše škola či školka má s námi uzavřenou smlouvu o spolupráci a je jí tedy přidělen Variabilní symbol, pod kterým budete své dítě na kurz přihlašovat.

Prosíme, věnujte pozornost především správnému výběru přihlášky, abyste bez problémů našli právě tu vaši školu či školku.
Na výběr máte ze dvou možností – pro děti z MŠ nebo pro děti ze ZŠ a studenty SŠ.

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE >
Termín pro přihlášení a odeslání platby je 30. 11. 2018